OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Dotazy klientů

Kolik mě to bude stát?

Konzultace stojí 600,- Kč a trvá jednu hodinu. Následně vám specialista navrhne individuální postup, který zohlední i vaše časové i finanční možnosti.

Cena péče o klienta se pohybuje od 1000,- /měsíčně. Vždy se budete moci rozhodnout, zda chcete navržené řešení využít.

Jak často vás budu navštěvovat?

V počátku je vhodné každý týden, později podle dosahovaných výsledků. Vše samozřejmě po vaší domluvě s naším specialistou. Obecně si klienti cení psychické podpory a možnosti konzultovat pravidelně dosahované výsledky.

V čem je Nutriční typologie unikátní? V čem se liší vaše metoda hubnutí?

Využívá patentovaný program Komplexní Nutriční Typologie, který kombinuje 7 hlavních nutričních směrů od čínského lékařství, tradiční indické medicíny, metabolické typologie až po nejnovější lékařské objevy. Autorem Nutriční typologie je známý odborník a autor 20 knih o výživě RNDr. Petr Fořt, CSc. Program obsahuje více než 1.700 diet a doporučení, ze kterých vám ve Světě zdraví vyberou na základě výsledků osobní vstupní diagnostiky ty nejvhodnější.

Jak to celé funguje?

Absolvujete tělesnou diagnostiku na lékařsky certifikovaném přístroji, PHOTOPLETHYSMOGRAFICKOU diagnostiku stresové zátěže a hodinu strávíte s naším specialistou, který vám všechny výsledky interpretuje a navrhne program hubnutí ušitý na míru. Následují pravidelné konzultace a kontroly, tak abyste dosáhli zvýšení kondice a stabilní váhy bez jo-jo efektu.

Co všechno budu muset dodržovat?

Naši akreditovaní specialisté Vám pomohou najít právě takový styl hubnutí, který bude pro Vás jednoduché dodržovat.

Proč neradíte zadarmo?

Domníváme se, že dobré a prospěšné věci nemohou být zadarmo :-) 

Jaké mohu očekávat výsledky?

Naši klienti hubnou v průměru 0,5 – 1kg / týdně. Velmi záleží samozřejmě na Vašem zdravotním stavu a pohybových aktivitách. Výsledkem je výrazně lepší kondice a stabilní váha bez jo-jo efektu.

Jak dlouho budu hubnout?

To je vysoce individuální. Záleží na tom kolik kg potřebujete shodit, Vašem zdravotním stavu, pohybových možnostech, lécích, které užíváte apod. 

Musím používat doplňky stravy?

NENÍ to podmínkou. Avšak dobře vybrané, cílené doplňky vám pomohou dosáhnout výsledky rychleji a s menší námahou.

Nezpůsobují vaše doplňky závislost?

Všechny produkty jsou 100% přírodní a nevytváří žádný druh závislosti.

Mohu normálně jíst?

Ano! Samozřejmě budeme muset mírně upravit množství. Navíc na základě nutriční typologie zjistíme, jaká jídla zatěžují Váš organismus a která naopak u Vás podporují hubnutí. S námi sestaveným jídelníčkem je snadné zhubnout bez hladu a přitom se nevzdat svých oblíbených jídel.

Kde mohu koupit produkty Světa zdraví?

Přímo na pobočkách Svět zdraví.

Jaké jsou používané produkty?

Vyvinuty odborníky, 100% přírodní, v bio kvalitě, schválené Ministerstvem zdravotnictví a doporučovány lékaři.

Jaké vzdělání má váš personál?

Na každé pobočce působí pouze akreditovaní výživoví poradci. Celý personál dále úspěšně absolvoval kurz Nutriční typologie a prochází pravidelnými semináři s předními lékaři a odborníky.