OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jak to funguje?

1. Přístrojová diagnostika Vašeho těla

Přístrojová diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji TANITA. Zjistíte aktuální stav Vašeho organismu (váha, množství tuku, svalové hmoty, BMI, metabolický věk, útrobní tuk). Zjistíte, kolik kilogramů případně potřebujete zhubnout a jak vypadá Vaše tělo zevnitř.

     

2. Individuální výživový plán

Na základě diagnostiky a konzultace s naším specialistou získáte konkrétní rady a doporučení pro zlepšení Vaší tělesné kondice a snížení váhy.

Nutriční typologie je unikátní metoda, která umožňuje určit individuální typ metabolismu (spalování) každého klienta. Díky tomu je možné sestavit výživový plán a jídelníček tak, aby to vedlo k optimálnímu zdraví a ideální tělesné hmotnosti. Program používá unikátní kombinaci tisíciletých zkušeností tradiční indické medicíny, celostní medicíny i poznatků západní medicíny.  Vzorový jídelníček klienta Světa zdraví FIT - Pardubice

Součástí programu nutriční typologie je úzká spolupráce mezi klientem a výživovým specialistou a pravidelné kontroly klienta na vybrané pobočce Světa zdraví. Tím dosáhneme souladu s Vaším způsobem života, pohybovými aktivitami i zdravotními omezeními.

ZÍSKÁTE:

 • nutriční profil osobnosti
 • program trvalé redukce váhy
 • individuální portfolio vhodných a nevhodných potravin
 • cenné rady pro zdravější život
 • konzultace s vyškolenými specialisty
 • záruku diskrétního prostředí

ZBAVÍTE SE:

 • nadbytečných kil
 • vnitřního tuku
 • neforemné postavy
 • škodlivin v těle
 • únavy a stresu
 • nezdravých návyků


Individuální výživový plán podle komplexní nutriční typologie obsahuje kromě výživového plánu také seznam potravin, které Vám geneticky pomohou spalovat tuky a dodají vám energii, stejně jako ty, které naopak Vašemu tělu nesvědčí. 

Plán je „ušitý na míru",proto nebude obtížné ho dodržovat.


3. Biochemické vyšetření

Součástí našich programů může být, budete-li si to přát, i podrobné biochemické vyšetření krve (cholesterol, cukr, homocystein, ASLO, TSH atd.) Vyšetření se provádí ve smluvních laboratořích a je vyhodocováno lékařským týmem. Umožňuje  našim specialistům lépe nastavit Váš plán pro zdravé hubnutí a získání kondice. Často Vás naši specialisté upozorní na rizika, o kterých jste možná nevěděli. 

Ukázka výsledků biochemického vyšetření klientů Světa zdraví VITAL - Most

V našich poradnách jsou Vám k dispozici kvalifikovaní odborníci v čele s Lékařskou radou.

 

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor Komplexní nutriční typologie

RNDr. Petr Fořt, Csc.

autor 20 knih o výživě, kterého můžete znát z TV (pořad Pod pokličkou, ČT1), člen Olympijského výboru ČR

„Komplexní nutriční typologie je výsledkem mého dvacetiletého studia, ověřovaného praxí a představuje ucelený systém pro výživu každého člověka. Umožní Vám najít způsob stravování, který je pro Vás nejvhodnější. Díky tomu si budete moci jednoduše hlídat optimální váhu, budete plni vitality a energie.“ 


 

MUDr. Ondřej Nývlt MUDr. Ondřej Nývlt - předseda lékařské rady Světa zdraví

předseda Lékařské rady, dříve IKEM (Institut klinické a experimentální medicíny) – kardiochirurgie


„Používané přírodní / BIO nutriční doplňky skvěle doplňují poskytované poradenství a pomáhají klientům dosahovat jejich cílů daleko rychleji a efektivněji.“ 

 


 

MUDr. René Vlasák - člen lékařské rady Světa zdravíMUDr. René Vlasák

přednosta kliniky Centra preventivní péče, autor programu Prevence 2000

„Tak jako každý má jiný otisk prstu, není důvod, proč bychom měli mít stejný metabolismus. Zdá se, že Nutriční typologie je ten podstatný směr, kudy se bude redukce váhy ubírat.“MUDr. Lenka Řehořková MUDr. Lenka Řehořková - členka lékařské rady Světa zdraví

Zaměřuje se na vnitřní lékařství a klinickou imunologii, práce s autovakcínami. Člen týmu rehabilitace a sportovní medicíny, pedagogická činnost.

"Z mé zkušeností vyplývá, že podrobné posouzení krevního obrazu a biochemických hodnot, je pro klienta vysoce motivující. Často si teprve tehdy uvědomí, že Světu zdraví nejde jen o redukci jeho váhy a zlepšení kondice, ale především s tím spojené zachování a upevnění zdraví."


4. Odborná péče

Důležitou součástí hubnutí a získání kondice jsou i následné konzultace a pravidelné kontroly, na kterých se provádí kontrolní diagnostika těla pro porovnání úbytků váhy z předešlé návštěvy.

Podpora, motivace a praktické rady opravdových odborníků Vás budou provázet po celou dobu Vašeho programu. Osobní a zcela diskrétní přístup je ve Světě zdraví samozřejmostí. Naučíte se, jak získat zdravou váhu a kondici a udržet si je! 

Graf vývoje metabolického věku klienta - Svět zdraví FIT Pardubice