OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Náš tým » Jana Gábová - majitelka a výživová specialistka

Jana Pecková

Jana Gábová - majitelka a výživová specialistka 

Příběh:

O zdravou výživu a jsem se začala zajímat už na střední škole. V té době jsem také ráda vařila a zkoušela nové recepty. Své zkušenosti jsem nejvíce využila v době, když se mi narodil první syn a chtěla jsem mu připravovat co nejlepší stravu,  protože věřím, že kvalitní výživa je základ  pevného zdraví. Ve volném čase jsem četla knihy o výživě a doplňovala si znalosti, což mě časem přivedlo k myšlence, že bych se tomuto oboru ráda věnovala i v profesním životě. 

Absolvovala jsem kurz  Poradce pro výživu a následně se seznámila s konceptem NUTRIADAPT, který mě nadchnul svým individuálním přístupem k člověku za pomoci Komplexní nutriční typologie, která vede k dosažení optimálního zdraví, váhy a kondice.  Naskytla se mi tak neopakovatelná příležitost pomáhat druhým a předávat jim vlastní zkušenosti. Nejsem zastáncem počítání kalorií, usiluji o to, aby mé rady byly praktické a co nejsnadněji využitelné v praxi a abych klientům dodala podporu a usnadnila jim cestu k dosažení ideální váhy a zdraví.

Motto:

Zdraví je skutečně to nejcennější, co máme.

Vzdělání:

  • Nutris – akreditovaný kurz výživového poradce (Praha, Doc. Mach)
  • Certifikace a pravidelná školení NUTRIADAPT

Fotogalerie

Jana Gábová - majitelka poradny NUTRIADAPT Most


Víte, že ...

... klienti pod vedením 194 specialistů NUTRIADAPT v 93 poradnách zhubli již 521.857 kgKdy začnete Vy?