OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Náš tým

Náš tým

Dita Lávičková - výživová specialistka

Dita Lávičková - výživová poradkyně Světa zdraví MostUž od střední školy bojuji s různými alergiemi... na pyl, trávy, prach, roztoče, zvířecí sliny atd. Před pár lety jsem se začala zajímat o alternativní medicínu a postupně jsem zjišťovala, že nejvíce lidská těla léčí nebo ničí potrava, kterou konzumujeme. Jsem přesvědčená o tom, že změna stravování vyřeší řadu zdravotních problémů. A  tato problematika mě přivedla k výživě a následně k výživovému poradenství a odsud to byl jen krůček do NUTRIADAPTu, jejichž koncept mi byl velice blízký. Říká se: „Ve zdravém těle zdravý duch“ a podle mě je to pravda.

28. 9. 2019 | Rubrika: Náš tým

Karolina Strunz - výživová specialistka

Karolína Strunz - výživová specialistka

4. 7. 2018 | Rubrika: Náš tým

Jana Gábová - majitelka a výživová specialistka

Jana Gábová - majitelka a výživová specialistka Světa zdraví MostO zdravou výživu a jsem se začala zajímat už na střední škole. V té době jsem také ráda vařila a zkoušela nové recepty. Své zkušenosti jsem nejvíce využila v době, když se mi narodil první syn a chtěla jsem mu připravovat co nejlepší stravu,  protože věřím, že kvalitní výživa je základ  pevného zdraví. Ve volném čase jsem četla knihy o výživě a doplňovala si znalosti, což mě časem přivedlo k myšlence, že bych se tomuto oboru ráda věnovala i v profesním životě. 

1. 8. 2013 | Rubrika: Náš tým

Martina Pecová, Asistentka

Martina Pecová - asistentka Světa zdraví MostAsi jako každá žena se chci cítit a vypadat dobře. Vyzkoušela jsem proto mnoho různých diet a doporučení, ale všechno bylo vždy jen dočasné. Velkou náhodou jsem narazila na inzerát na pozici asistentky ve Světě zdraví. Práce s lidmi mě velice baví a upravit své stravovací návyky a něco nového se v této oblasti přiučit jsem také chtěla, tak jsem spojila příjemné s užitečným.

1. 8. 2013 | Rubrika: Náš tým

Fotogalerie

Biochemické vyšetření krve


Víte, že ...

... klienti pod vedením 194 specialistů NUTRIADAPT v 93 poradnách zhubli již 521.857 kgKdy začnete Vy?