Úvodní stránka » Příběhy našich klientů » Dana Šimůnková: "jde to v každém věku"

Dana Šimůnková

- 8,5 kg za 6 měsícůKdyž jsem si posteskla nad svou váhou, manžel mi v žertu říkal, že co jsem se za něho provdala, mám se tak dobře, že je to vidět na mé váze.

Je to sice pravda, mám se dobře, ale kila mě trápila stále. Celý můj dosavadní život byl jedna velká dieta. Vyzkoušela jsem snad všechny, ale úspěch byl vždy krátkodobý.

Jednou jsem na internetu objevila reklamu. Vydala jsem se tedy do Světa zdraví. Výživová poradkyně mi řekla, jak se nesprávně stravuji a co mám zlepšit. No a pomohlo to! Pravidelně jíst a hlavně dostatečně pít. Během pár měsíců jsem bez větších problémů zhubla 8,5 kg a dostala se na svou vysněnou váhu, kterou si i po několika měsících stále držím. Cítím se lehčí a plná elánu. Oblečení o 2 velikosti je také příjemné.

No tak vidíte, že to jde i v mém věku (57 let). Když jsem to dokázala já, dokážete to i Vy! Přeji všem hodně zdaru při hubnutí.


  

Uvedené příběhy, zkušenosti a výsledky jsou pouze příklady konkrétních osob. Pro každého člověka může zvolený program fungovat odlišně. Nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem konkrétním případě přesně stejné výsledky.


Víte, že ...

... klienti pod vedením 194 specialistů NUTRIADAPT v 93 poradnách zhubli již 521.857 kgKdy začnete Vy?