Úvodní stránka » Příběhy našich klientů » Hana Palánová: "za 6 měsíců jsem zhubla 15 kg"

Hana Palánová

- 15 kg za 6 měsíců


Jmenuji se Hana a je mi 64 let. Byla jsem štíhlá, hezká a vitální až téměř do padesáti let. Před padesátkou jsem začala pomalu přibývat na váze, kupovala jsem si stále větší čísla oblečení a zadýchávala jsem se už po pár metrech chůze.

Rozhodla jsem se zhubnout a začala jsem držet různé známé diety se stále stejným výsledkem. Něco jsem zhubla a po návratu k běžné stravě dvakrát tolik přibrala.

Díky jo-jo efektu jsem se dopracovala k váze 130 kg a kondici 0. To mně vadilo nejvíc a začala jsem hledat jak dál. Náhodou jsem objevila Svět zdraví a vypravila se tam.

Prostředí i poradkyně jsou velmi příjemné a cítíte, že skutečně mají zájem pomoci.

Výživová poradkyně se mnou moji situaci rozebrala, podle výsledků vyšetření sestavila jídelníček, poradila jak a co dělat, vhodné doplňky stravy a najednou to šlo.

Jím pravidelně každé tři až čtyři hodiny, vařím si zdravá a chutná jídla, víc piju, hlavně čistou vodu a kila jdou dolů. Není třeba se bát časové náročnosti, vařím si  na dva dny a zabere mi to cca 1 hodinu. Svačiny jsou jogutry, ovoce, různé pomazánky a večeře většinou nevařené. Také jsem přidala pohyb, hlavně procházky. S výsledkem jsem nadšená.

Za šest měsíců jsem zhubla 15 kg a je to znát. Oblečení si kupuji o několik čísel menší a kondice se také hodně zlepšila. O to jsem stála nejvíc.

Bez problémů teď ujdu několik kilometrů.

Je mi báječně, ale neusínám na vavřínech. Ještě chci alespoň dalších 15 kg zhubnout a tak v cestě, kterou jsem začala ve Světě zdraví, pokračuji. Vlastně je to celé o změně životního stylu.

Jsem moc ráda, že jsem našla pomoc u příjemné výživové poradkyně Jany Peckové a celého kolektivu Světa zdraví. Moc se mi věnovala a výsledek je i její zásluha.

Doporučuji všem ženám a především těm starším, které chtějí vylepšit svoji postavu i kondici a nevěří tomu, že je to v tomto věku možné, zkuste to. Jde to a výsledek za to stojí!

 


     

Uvedené příběhy, zkušenosti a výsledky jsou pouze příklady konkrétních osob. Pro každého člověka může zvolený program fungovat odlišně. Nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem konkrétním případě přesně stejné výsledky.


Víte, že ...

... klienti pod vedením 194 specialistů NUTRIADAPT v 93 poradnách zhubli již 521.857 kgKdy začnete Vy?