Úvodní stránka » Příběhy našich klientů » Helena Trnková: "celoživotní boj"

Helena Trnková

- 10 kg za 6 měsícůNikdy jsem nepatřila do kategorie ,,Twigy, ale hrát si na potápěče při obouvání bot taky není nic příjemného a  připadáte si tak nějak blbě, když už vám je malé i pyžamo a máte problém na sebe natáhnout tepláky. Ve všem vypadáte tak trochu jako larva před vylíhnutím. Pokoušíte se zhubnout různými způsoby, ale zjišťujete, že diety nezabírají nebo jste v hloubi duše přesvědčeni, že  dieta je stejně nesmysl. Jenže když nezabírá ani zvýšený výdej energie, pohyb, nastává stav zoufalství. A pak přijde ten stav, kdy si řeknete dost. To přece musí mít řešení. A řešení se našlo ve ,,Světě zdraví“. Pravda, v kruhu rodinném musela proběhnout debata o možném financování, ale dnes manžel investice nelituje a já také ne. Konečně se zase můžu usmívat a v oblečení se cítit jako žena a ne jako velryba.

Dala jsem na rady odborníků a po půl roce s Komplexní nutriční typologií, mám 10 kilo dole. A nejen to, upravil se mi krevní tlak. Pan doktor mi dokonce jedny léky úplně vysadil. Věřím, že mě ještě nějaké to kilo opustí.

Děkuji výživové poradkyni Janě Gábové za cenné rady.     
Uvedené příběhy, zkušenosti a výsledky jsou pouze příklady konkrétních osob. Pro každého člověka může zvolený program fungovat odlišně. Nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem konkrétním případě přesně stejné výsledky.


Víte, že ...

... klienti pod vedením 194 specialistů NUTRIADAPT v 93 poradnách zhubli již 521.857 kgKdy začnete Vy?