Úvodní stránka » Příběhy našich klientů » Iveta Baranová: "váhu si držím a mám o dvě čísla menší velikost"

Iveta Baranová

- 9 kg za 12 měsíců

Zlomové datum byl 3. červen 2014. Stoupla jsem po delší době na váhu a koukám 82 kilo. To byl ten správný impuls k zamyšlení se sama nad sebou. Sedla jsem k internetu a hledala služby výživových poradců. Našla jsem jich víc v Mostě, ale vybrala jsem si Svět zdraví. Objednala jsem si konzultaci na 17.6.2014. Během 14 dnů než jsem šla na první konzultaci, snažila jsem se trochu upravit stravu a přestala snídat sladké pečivo.

Váha klesla na 80,5 kg. Ve Světě zdraví se mě ujala specialistka Petra a daly jsme se do práce. Proběhla základní analýza a komplexní nutriční typologie. Výsledky analýzy mě vyděsily… Další týden jsem obdržela individuální jídelníček a šla jsem na to.

V červenci jsem k upravenému jídelníčku přidala pravidelný běh. Zpočátku to byl běh neběh tzv. indián… bylo pro mě nemyslitelné uběhnout byť i jednu minutu. Po půl minutě jsem myslela, že vypustím duši. Manžel byl a je mým hnacím motorem a od července 2014 jsme se vyběhali až na 14 km v kuse. Mohu říci, že je to skvělá práce…  

Po půlročním programu šlo dolů 9 kg + 2 kg před první návštěvou Světa zdraví.

V současné době si váhu držím, konfekční velikost je o dvě čísla menší, cítím se lépe po těle i na duši.  Velký dík patří specialistce Petře a mému muži, za to, že mě podporovali a bojovali se mnou.

  
Uvedené příběhy, zkušenosti a výsledky jsou pouze příklady konkrétních osob. Pro každého člověka může zvolený program fungovat odlišně. Nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem konkrétním případě přesně stejné výsledky.


Víte, že ...

... klienti pod vedením 194 specialistů NUTRIADAPT v 93 poradnách zhubli již 521.857 kgKdy začnete Vy?