Úvodní stránka » Příběhy našich klientů » Lenka Kulhavá: "nemám pocit hladu"

Lenka Kulhavá

- 10 kg za 6 měsíců

Když jsem se vdávala, ručička na váze ukazovala necelých 54 kg. Po prvním těhotenství mi zůstalo 6 kg a po druhém dalších pár kil. V průběhu následujících let se nenápadně přidávala další kila. Nárazově jsem se snažila držet různé diety, ale moje výdrž nebyla dostatečná a navíc se vždy dostavil jo-jo efekt. Se svojí váhou jsem nebyla spokojená, ale dělat s tím něco, stejně to nepomůže.

Až jednoho rána přišla kolegyně, která měla stejné problémy, s nápadem, objednáme se do Světa zdraví. Nevěřícně jsem zakroutila hlavou, ale protože je to žena činů, seděla jsem jednoho odpoledne před výživovou poradkyní Janou Peckovou. Sdělila mi, jakých chyb se dopouštím ve stravování a sestavila návrh jídelníčku. A světe div se, ono to pomohlo.

Za tři měsíce bylo dole 7 kg. Dál to šlo již pomaleji, ale šlo. Po půl roce mám dole 10 kilo a doufám, že nějaké to kilo půjde ještě dolů. A hlavně, bez pocitu hladu. Cítím se skvěle a mám radost při koupi oblečení o 2 čísla menším.

Za nápad jít do Světa zdraví děkuji paní Trnkové a hlavně za cenné rady výživové poradkyni paní Janě Gábové.  
Uvedené příběhy, zkušenosti a výsledky jsou pouze příklady konkrétních osob. Pro každého člověka může zvolený program fungovat odlišně. Nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem konkrétním případě přesně stejné výsledky.


Víte, že ...

... klienti pod vedením 194 specialistů NUTRIADAPT v 93 poradnách zhubli již 521.857 kgKdy začnete Vy?