Úvodní stránka » Příběhy našich klientů » Libuše Hoffmannová: "cítit se lépe můžete v každém věku"

Libuše Hoffmannová

- 12 kg za 6 měsíců

          

Ještě předtím, než jsem začala pravidelně navštěvovat Svět zdraví, tak jsem delší čas chodila okolo výlohy a říkala jsem si, že potřebuji zhubnout, ale chybělo mi odhodlání. Říkal mi to i pan doktor. Často jsem se zadýchávala a bolely mě kotníky. Nakonec jsem se rozhodla a objednala se na konzultaci. Ostatní mě zrazovali, že už mám věk a že nezhubnu, ať to nechám být. Ale řekla jsem si, že to zkusím.

I když jsem přetím nejedla hodně, kila mi nešla dolů. Dostala jsem nový jídelníček a paní Pecková, ke které jsem chodila na kontroly, mi radila, jak postupně jídelníček měnit. Začala jsem snídat a jíst mnohem víc zeleniny. Hned od začátku mi šly kila pěkně dolů a celkově jsem zhubla za půl roku 12 kilogramů. Cítím se mnohem lépe, už se tolik nezadáchávám a kotníky tak nebolí. Nový jídelníček je jednoduchý a vyhovuje mi a budu v něm pokračovat i nadále.

Tímto bych chtěla poděkovat mé specialistce Janě Peckové a šikovné slečně asistentce Martině Pecové a také říci všem, kdo chtějí zhubnout, že na věku nezáleží a když člověk chce, tak může zhubnout a cítit se lépe v každém věku.

  
Uvedené příběhy, zkušenosti a výsledky jsou pouze příklady konkrétních osob. Pro každého člověka může zvolený program fungovat odlišně. Nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem konkrétním případě přesně stejné výsledky.


Víte, že ...

... klienti pod vedením 194 specialistů NUTRIADAPT v 93 poradnách zhubli již 521.857 kgKdy začnete Vy?