Úvodní stránka » Příběhy našich klientů » Petra Šepsová: "nechci být oplácaná paní"

Petra Šepsová

- 6,3 kg za 6 měsíců

Žiju poměrně aktivní život a ač výrazně nesportuji, tak miluji pěší turistiku a výlety se svou smečkou adoptovaných chrtů. Mám dost pohybu okolo domku a zahrady, málokdy si sednu a odpočívám. Preferuji  středomořskou kuchyni a jím tedy poměrně zdravě.  Ale i tak jsem za rok přibrala 8 kilo.

To, co dříve zabíralo, na mě už nefungovalo

Už na mne nefungovaly dříve osvědčené „diety“ – dělená strava, vynechání pečiva, nejíst večer a jiné návyky, které mi dříve (alespoň na chvilku) zafungovaly. Měla jsem pocit, že jím „něco“, po čem tloustnu, už jen při pohledu. Nechtěla jsem ale konzumovat žádné potravinové doplňky, chtěla jsem odborně upravit stravu.

Mé tušení se potvrdilo. Jím nevhodné potraviny a zbytečně se omezuji

Zaujal mne hlavně rozbor krve a metabolická  diagnostika (nutriční typologie). Potvrdilo se mé tušení, že jím nevhodné potraviny a zbytečně se omezuji. S mojí "výživovou koučkou", jak paní Martině Adamové říkám, jsme si sedly i lidsky a obě se na pravidelné konzultace těšíme. Paní Martina mi poradila, jaké potraviny mi sedí, co a jak často jíst, abych se cítila dobře a ještě jsem hubla. 

Důležitá je hlavně pravidelnost

Je to jednoduché… Naučila jsem se pravidelnosti a snažím se mít v každém jídle vyvážený poměr. Vlastně se ničím neomezuji, jen si dávám pozor na to, abych jedla 5x denně.

Věřím, že jsem si našla nový životní styl a mé zhubnutí nebude jen na chvíli.


Uvedené příběhy, zkušenosti a výsledky jsou pouze příklady konkrétních osob. Pro každého člověka může zvolený program fungovat odlišně. Nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem konkrétním případě přesně stejné výsledky.


Víte, že ...

... klienti pod vedením 194 specialistů NUTRIADAPT v 93 poradnách zhubli již 521.857 kgKdy začnete Vy?