Úvodní stránka » Proč do NUTRIADAPTu

Proč právě NUTRIADAPT?

Na trhu existuje celá řada různých poradců a firem, které nabízejí zaručené zhubnutí. Jistě si tedy kladete otázku, proč byste měli využívat služeb právě naší firmy. Jak rozpoznat skutečné profesionály, kteří mi mohou reálně pomoci od těch, kde budu jen ztrácet čas a vyhazovat peníze? Doporučujeme Vám zamyslet se nad následujícími otázkami:

Poskytuje firma celkové poradenství zdarma nebo za velmi nízkou cenu?

To je jistě lákavé. Ale protože každá firma musí z něčeho žít, je jasné, že taková firma bude pravděpodobně vydělávat na prodeji potravinových doplňků. Ty samy o sobě mohou být velmi dobré, ale bez dalších změn ve stravování a Vašem životním stylu Vám těžko přinesou trvalé výsledky. Tedy dokud budete od firmy nakupovat její výrobky, možná budete mít nějaké výsledky. Jakmile přestanete, budete na tom stejně jako předtím. To je pro takovou firmu velmi atraktivní obchodní model. ale co pro Vás?

Kde a s jakým vybavením poskytuje firma své služby?

Má Vámi vybraný poradce vlastní provozovnu? Nebo poskytuje své služby někde ve fitcentru či dokonce v kavárně? Má standardní otevírací dobu, nebo svou činnost vykonává jen na částečný úvazek po své práci? Jaké vybavení má poradce k dispozici? Bude analýzu Vašeho těla provádět na obyčejné osobní váze za 3.000 Kč, nebo na profesionálním tělěsném analyzátoru certifikovaném pro zdravotnictví? 

Jaké zázemí má Váš poradce?

Jedná se o osamělého fanouška zdravé výživy, který absolvoval několikadenní kurs, nebo jde o firmu, která pracuje s uceleným systémem zaštítěným lékařskou radou? S kým bude Váš poradce konzultovat Vaše případné zdravotní problémy nebo neúspěchy?

Z jakých podkladů a informací vychází Váš poradce?

Pracuje s biochemickým vyšetřením? Provádí podrobnou analýzu Vašeho zdravotního stavu, stravovacích návyků, pohybových aktivit a životního stylu? Nebo Vám vytvoří standardní jídelníček bez ohledu na Vaše individuální potřeby?

Jak to děláme my v NUTRIADAPTu, to si můžete přečíst na těchto stránkách, nebo na www.nutriadapt.cz. Jistě se rozhodnete správně a bude-li to rozhodnutí pro spolupráci s námi, bude nám velkou ctí a potěšením Vám napomoci ke splnění Vašich přání. 

Na bezplatnou diagnostickou konzultaci se můžete objednat na telefonu 734 166 613 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře

 


Víte, že ...

... klienti pod vedením 194 specialistů NUTRIADAPT v 93 poradnách zhubli již 521.857 kgKdy začnete Vy?