Úvodní stránka » Náš tým

Náš tým

Dita Lávičková - výživová specialistka

Dita Lávičková - výživová poradkyně Světa zdraví MostUž od střední školy bojuji s různými alergiemi... na pyl, trávy, prach, roztoče, zvířecí sliny atd. Před pár lety jsem se začala zajímat o alternativní medicínu a postupně jsem zjišťovala, že nejvíce lidská těla léčí nebo ničí potrava, kterou konzumujeme. Jsem přesvědčená o tom, že změna stravování vyřeší řadu zdravotních problémů. A  tato problematika mě přivedla k výživě a následně k výživovému poradenství a odsud to byl jen krůček do NUTRIADAPTu, jejichž koncept mi byl velice blízký. Říká se: „Ve zdravém těle zdravý duch“ a podle mě je to pravda.

28. 9. 2019 | Rubrika: Náš tým

Ing.Oldřich Pelikán MBA - majitel

OP5 (2).jpgO zdravou výživu a jsem se začal zajímat už na základní škole, kdy jsem byl veden v rámci hokejového týmu HC Litvínov k základům dobré výživy. Postupem času jsem se začal zabývat cvičením a kulturistikou, která byla výborným doplňkem pro hokej. Obě tyto aktivity byly velice náročné na jídelníček, ale naučila mne vážit si svého těla. V profesním životě se zabývám náročnou manažerskou činností v rámci optimalizací společností, to znamená denní kontakt s majiteli společností, přičemž objevuji nové potenciální možnosti a výhody spolupráce s Nutriadaptem. Jako každý člověk velice rád jím a užívám běžné radosti života, které ale nejdou realizovat bez dobrého zdraví.

1. 8. 2013 | Rubrika: Náš tým

Ivana Vitovská, Asistentka

IVA NUTRIADAPT.JPG   Asi jako každá žena se chci cítit a vypadat dobře. Vyzkoušela jsem proto mnoho různých diet a doporučení, ale všechno bylo vždy jen dočasné. Velkou náhodou jsem narazila na inzerát na pozici asistentky ve Světě zdraví. Práce s lidmi mě velice baví a upravit své stravovací návyky a něco nového se v této oblasti přiučit jsem také chtěla, tak jsem spojila příjemné s užitečným.

1. 8. 2013 | Rubrika: Náš tým


Víte, že ...

... klienti pod vedením 194 specialistů NUTRIADAPT v 93 poradnách zhubli již 521.857 kgKdy začnete Vy?