Úvodní stránka » Příběhy našich klientů » František Richtr: "18 kg za 6 měsíců"

František Richtr

 - 18 kg za 6 měsíců

    

Do Světa zdraví jsem přišel, protože mi začalo vadit moje velké břicho a celkově jsem nebyl spokojený se svou postavou. Jelikož mým největším koníčkem je Travesti show, je pro mě důležité, abych v šatech vypadal skvěle :-)

Nikdy jsem žádnou dietu nedržel a rozhodně nejsem zastáncem zázračných nebo drastických metod hubnutí. Proto jsem se rozhodl začít to vše od začátku řešit s odborníkem. Potřeboval jsem přesně vědět, co je pro mne vhodné a co nikoli.
A podařilo se! 

Vůbec to není nic složitého. Skladba jídel mi absolutně vyhovuje. Naučil jsem se spoustu nových receptů a kombinací a hlavně to, že si občas můžu bez výčitek i zahřešit. 
Téměř půl roku trávím v milé společnosti Světa zdraví s paní Olinkou Novákovou, která mi vždy všechno krásně vysvětlí a pomáhá mi k mému cíli. Břicho zmizelo, cítím se skvěle a plný energie a hlavně se mi zvedlo sebevědomí při mých vystoupeních. Nejlepší pocit je ten, když si okolí začne všímat změny a pochválí Vás. Teď je ze mě nový a spokojený člověk. 

A takovou krásnou změnou prošla i Lady Franczeska :-) 


    

Uvedené příběhy, zkušenosti a výsledky jsou pouze příklady konkrétních osob. Pro každého člověka může zvolený program fungovat odlišně. Nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem konkrétním případě přesně stejné výsledky.


Víte, že ...

... klienti pod vedením 194 specialistů NUTRIADAPT v 93 poradnách zhubli již 521.857 kgKdy začnete Vy?