Úvodní stránka » Příběhy našich klientů » Jiřina Horová a Václava Gálová: "stačí opravdu jen chtít"

Jiřina Horová a Václava Gálová

- 15 kg a - 9 kg za 12 měsíců


Jsme švagrové a zároveň i dlouholeté kolegyně z práce. Jelikož už nám dělalo problém se i ohnout a zavázat si boty, rozhodly jsme se, že společně zhubneme jednou pro vždy. Od ledna minulého roku jsme si daly předsevzetí a pár kilo šlo dolů. Jelikož jsme věčné dietářky a váhu jsme si dlouho neudržely, řekly jsme si, že navštívíme odborníka, aby opět nenastal jojo efekt. Vybraly jsme si Svět zdraví a byla to opravdu trefa do černého.

Byly jsme rok v péči specialistky paní Martiny Adamové a nemůžeme si jí vynachválit. Po každé kontrole jsme odcházely nabyté energií a chutí ještě víc se snažit jít si za svým cílem. A tím, že jsme na to dvě, tak mezi sebou tak trochu i soupeříme, kdo na tom bude lépe :-) A hlavně si jídla společně připravujeme a vzájemně se podporujeme. Výhodou je, že nemáme sedavé zaměstnání, takže o pohyb není nouze. Pracujeme na směny a dá se to všechno bez problémů zvládnout! Stačí opravdu jen chtít. Podívejte se sami, jak jsme před rokem vypadaly a jaké jsou z nás teď kočky. Z velikosti 52 jsme se dostaly na 40. Máme ze sebe opravdu velikou radost.

Takže pokud chcete opravdu zhubnout, tak neváhejte a jděte do toho se Světem zdraví.

Rády bychom ještě jednou moc poděkovaly naší specialistce Martině Adamové, která se o nás hezky starala a hlavně nám splnila sen. Usměvavé Martině Pecové z recepce, na kterou jsme se vždy také moc těšily. A především našim rodinám a manželům, protože nám všichni byli velikánskou oporou a podporovali nás od začátku až do konce.

Uvedené příběhy, zkušenosti a výsledky jsou pouze příklady konkrétních osob. Pro každého člověka může zvolený program fungovat odlišně. Nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem konkrétním případě přesně stejné výsledky.


Víte, že ...

... klienti pod vedením 194 specialistů NUTRIADAPT v 93 poradnách zhubli již 521.857 kgKdy začnete Vy?